Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
title
desc

Kontaktai:+370 687 40777; (8 5) 2737 777; tado@tado.lt; Žirmūnų g. 45, Vilnius. Darbo Laikas I-V 09:00-18:00

Apie mus

Norint prieiti tikslą, pirmiausia reikia eiti. Tam žmogaus protas turi tris visrakčius: žinių platumą, minčių jėgą ir vaizduotės aktyvumą, o visa kita lieka rankoms. Viskas kartu – čia, pas mus. Šiuo metu yra labai plati reklamos pasiūla. Reikia pasirinkti tą, už kurią ne tik būtų verta mokėti, bet ir teiktų pasitenkinimą, o svarbiausia – naudą kuriant geresnę ir pelningesnę ateitį. Dažniausiai viską nulemia argumentai.

Ir štai, prieš Jūsų akis Tado Vėbros dailės dirbtuvės, kurios jau gyvuoja nuo 1986 metų. Pradėjome nuo šilkografijos. Anuomet tais gūdžiais kooperatyvų laikais įmonės savininkas pats vienas dieną priiminėdavo užsakymus, o naktį - spausdindavo, kad iš ryto galėtų atiduoti produkciją. 1998-aisiais pirmieji įsigijome UV lakavimo įrangą. 2002-aisiais įsigijome pirmąją krosnį, su kuria šilkografijos būdu pagamintos dekolės prikepamos prie puodelių ar kitų keramikinių, stiklinių, porcelianinių indų. Šilkografinės spaudos galimybes praplečia tampografinė spauda, kuri leidžia spausdinti ant apvalių paviršių, tad 2005-aisiais įsigiję šią įrangą išplėtėme paslaugų pasiūlą. Šiandien drasiai teigiame, kad šillkografija yra mūsų arkliukas. Jau daugiau nei dvidešimt metų esam įvaldę šią technologiją. Keičiantis verslininkų poreikiams ir atsirandant naujoms technologijoms, keičiamės ir mes: 2007-aisiais įsigijome skaitmeninės spaudos mašiną, tam kad suteiktume klientui galimybę pigiau ir greičiau gauti spaudos produkciją. Taip pat teikiame ir ofsetinės spaudos paslaugas, maketuojame ir ruošiame spaudai įvairią reklaminę medžiagą.

Visa sukaupta patirtis, kūrybingi ir savo darbą išmanantys darbuotojai bei didelis noras kuo geriau aptarnauti klientą, paskatino kiekviename žingsnyje tobulėti. Todėl bėgant metams auga mūsų profesionalumas, dėmesys skiriamas gamybos technologijoms.